Projekt zakłada stworzenie betonowo-drewnianej formy przestrzennej, służącej do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Jest to Rzeźba przedstawiająca mieszkańców Warszawy, duchy miasta, z drewnianymi siedziskami pozwalającymi siedzieć, leżeć, podziwiać panoramę miasta i rzekę.
Na formę składa się 6 rzeźb figuratywnych tworzących całość z betonową ławą wyłożoną drewnianymi siedziskami. Obiekt zachęca do wejścia w interakcję, wzmaga kreatywność poprzez możliwości pozostawienia na nim podpisu, rysunku. Może stać się lokalnym centrum spotkań, pobudza do refleksji na temat symbiozy mieszkańców z otaczającą ich przestrzenią Wisły oraz miastem.
Prezentacja zawiera zdjęcia gipsowej makiety projektu w skali 1:12 oraz wizualizację Rzeźby w przykładowej przestrzeni. Przewidywana długość ławy to 9 metrów, natomiast wysokość
rzeźby stojącej po lewej stronie - 2 metry. Łączna kubatura Rzeźby wynosi, w przybliżeniu, 5 metrów sześciennych.
Nic prostszego, po prostu do nas napisz. Przyda się każda złotówka, każde wsparcie i każda inicjatywa. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i propozycje współpracy. Do usłyszenia!